Урядом затверджено перелік спроможних ОТГ

Урядом затверджено перелік спроможних ОТГ,
у яких перші вибори відбулися у 2016 році

13256

     24 травня 2017 року Урядом прийнято розпорядження № 348-р “Про затвердження переліку спроможних об’єднаних територіальних громад, у яких відбулися перші вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови у 2016 році”, яким затверджено перелік спроможних об’єднаних територіальних громад, у яких відбулися перші вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови у 2016 році. Загалом до зазначеного Переліку включено 208 об’єднаних територіальних громад. У розділі Рівненська область під номером 142 включена Млинівська об’єднана територіальна громада. Приємно відзначити, що у цьому переліку є ще одна спроможна громада Млинівського району – Острожецька, з чим їх і вітаємо!

     Прийняте розпорядження сприятиме здійсненню добровільного приєднання територіальних громад до вже утворених об’єднаних територіальних громад.

     Нагадаємо, що відповідно до статті 8-1 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” добровільно приєднатися до об’єднаної територіальної громади, визнаної Кабінетом Міністрів України спроможною відповідно до частини четвертої статті 9 цього Закону, має право суміжна сільська, селищна територіальна громада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Автономної Республіки Крим, області належить до цієї об’єднаної територіальної громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: