Відбулася сесія

     25 травня 2017 року відбулося перше пленарне засідання п’ятої сесії Млинівської селищної ради, на яке прибуло 23 депутати.

     У роботі сесії взяли участь виконуючі обов’язки старост, керівники окремих виконавчих органів селищної ради, представники громадськості, засобів масової інформації.

1 3

     До порядку денного сесії було включено 115 питань. Передувала сесії робота профільних постійних комісій селищної ради. Проекти рішень було попередньо розміщено на офіційному веб-сайті селищної ради.

     В ході роботи сесії вносились зміни та корективи до порядку денного. Після обговорення депутати затвердили ряд важливих документів, а саме: Положення про оренду майна, що належить територіальній громаді Млинівської селищної ради; перелік об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади Млинівської селищної ради; розрахунок розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік, Положення про проведення громадських слухань, статути та структуру окремих комунальних закладів та ін.

     Гостру дискусію викликали питання “Про затвердження звіту про виконання бюджету Млинівської селищної ради за I квартал 2017 року”, “Про внесення змін до рішення Млинівської селищної ради від 27 квітня 2017 року №179 “Про затвердження ставок земельного податку на території Млинівської селищної ради”, в результаті чого ці питання направлені на додаткове вивчення та будуть розглянуті на наступному пленарному засіданні сесії.

4 2

     Жваве обговорення відбулось при розгляді питання “Про затвердження структури комунального закладу “Млинівська музична школа” Млинівської селищної ради Рівненської області” (доповідач: Доманська Т.І.). Після отримання обґрунтованих пояснень та проведеного обговорення до проекту рішення внесені зміни, які стосуються визначення кількості учнів.

     Депутатом селищної ради Ярмолюком В.І. внесена пропозиція про включення до порядку денного питання стосовно підготовки звернення депутатського корпусу з питань екологічного стану водойми в смт Млинів. Ця пропозиція підтримана, прийнято рішення підготувати відповідне звернення та утворити робочу групу для сприяння у вирішенні актуальної проблеми забруднення річки Іква.

     Розглянуто низку земельних питань та прийнято відповідні рішення.

     Сесія продовжує роботу. Наступне пленарне засідання заплановано провести орієнтовно 8 червня.

Загальний відділ
Зух Н.В.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: