День села Пугачівки

04 червня 2017 року у день Святої Трійці в Пугачівському старостинському окрузі відбулося  святкування  Дня  села  Пугачівка.

Традиційно у сільському храмі настоятелем отцем Романом проведене святкове богослужіння. Свято Трійці – одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. Цього дня ми вбираємо оселі в зелень, ідемо до церкви освячувати букети з м’яти, любистку, лепехи, чебрецю та багатьох інших запашних трав, а в церкві зауважуємо зелене облачення духівників. У молитвах просимо, щоб Господь і нас долучив до благодаті Святого Духа.

IMG_6341 IMG_6333

Продовжилось свято села спортивними змаганнями з міні-футболу, у якому взяли участь футбольні команди сіл Пугачівка, Новини, Малі Дорогостаї, Підгайці, Привітне, Хорупань. Боротьба за м’яч була запеклою, кожна команда рвалася до перемоги. Краще грали хорупанські футболісти, які стали переможцями. Тільки сліпий випадок дозволив команді з Малих Дорогостай перемогти Пугачівку. Всі учасники молодці, та переможець один.

IMG_6475 IMG_6472

Насиченими на емоції були змагання «Козацькі забави». Естафети з елементами, взятими з життя козаків, вимагали від команд-учасниць “Сокіл” і “Яструб” неабиякого вміння та витримки. Потрібно було водночас бути швидким, прудким, сильним, точним, уважним і витривалим. До останнього сили між командами-суперниками були рівними, тож вирішальні бали козаки виборювали у козацькій вікторині. Перемогу здобув Яструб.

Цікавими стали змагання з виконання елементу спортивної гімнастики – гімнастичної вправи Підйом-переворот. Найсильнішими були Орест Вишневецький та Павло Рудик, кожний з яких виконали по 15 вдалих спроб.

А от у змаганні з піднімання гирі рівних вчителю фізичного виховання місцевої ЗОШ Василю Кійко не було: загальна кількість підйомів (права і ліва рука) склала 42 рази!

    На урочистостях з нагоди Дня села добрі слова вітань і побажань линули з уст керівників об’єднаної громади, сільськогосподарських підприємств, учасників свята.

IMG_1886

Насамперед своїх односельчан привітав виконуючий обов’язки старости Пугачівського старостинського округу Василь Тивонюк. Він побажав усім процвітання, добробуту, мирного неба. Подякував також всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті сіл, що входять до Пугачівського старостинського округу.

IMG_6563 IMG_6560

Від імені об’єднаної громади всіх учасників свята та жителів Пугачівки привітав Млинівський селищний голова Дмитро Левицький, який відзначив подяками селищної ради АФ «Камаз-Агро», ФГ «Млинівська Чайка», ПП «Агро-Експрес-Сервіс» та активних жителів старостинського округу: Шумиводу М.С., Жарчинську А.В., Єлик М.М., Завацьку Н.М., Дмитрука В.Ф., Войтовича Р.Й., Копилова М.С., Басараб О.В., Косика І.І.

Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали і з вуст представників ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Ігоря Ромащука, ФГ «Млинівська чайка» Віталія Волошина.

В центрі села проходило дійство з святковою програмою, дитячими атракціонами, виїзною торгівлею.

IMG_1906 IMG_1896 IMG_1893 IMG_6640

Для учасників свята місцеві аматори сцени та гості із Владиславівського і Малодорогостаївського старостинських округів подарували чудову концертну програму.

IMG_6363

IMG_6646 IMG_6503

Дітлахи із задоволенням хизувалися веселими малюнками, майстерно намальованими працівниками районного будинку творчості школярів в техніці боді-арту.

IMG_6505 IMG_6357

А гурмани мали змогу поласувати козацьким кулішем, яким частували усіх бажаючих. Всього впродовж свята було «продегустовано» близько сто літрів цієї страви.

IMG_1948 IMG_1931

Дискотека під відкритим небом під веселу та запальну музику завершила насичену програму свята, яке надовго запам’ятається його жителям, і не тільки…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: