Обласні сільські спортивні ігри

10 червня, в суботу, команда Млинівської ОТГ взяла участь в обласних сільських спортивних іграх Рівненщини 2017 року серед голів та заступників райдержадміністрацій, голів та заступників районних рад, голів, заступників, старост обєднаних територіальних громад, голів і заступників сільських, селищних рад, голів і заступників міських рад в районних центрах.

Змагання проходили в с.Зоря Рівненського району під загальним керівництвом Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» за погодженням із управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Центром розвитку місцевого самоврядування в Рівненській області та Рівненським Регіональним відділенням Асоціації міст України.

IMG_1983

Згідно положення програма змагань складалася із семи видів спорту: волейбол (чоловіки), міні-футбол, настільний теніс, шахи (чоловіки), шашки (жінки), дарст (жінки), гирьовий спорт. Наша команда взяла участь у таких видах змагань – волейбол (чоловіки), настільний теніс (чоловіки і жінки), шашки (жінки), дарст (жінки). Переборовши команди із Сарн і Корця волейболісти здобули перемогу та нагороди: кубок і грамоти за І місце. В індивідуальних видах Валерій Феха зайняв І місце в змаганнях з настільного тенісу, а Наталія Зух – І місце в змаганнях з шашок, дартсу та ІІ місце – з настільного тенісу.

IMG_2011

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: