Панахида в день початку Великої Вітчизняної війни

     Сьогодні, 22 червня, колектив Млинівської селищної ради долучився до участі у районному заході – панахиді до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відбувся біля Пам’ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій в Млинові.
Це трагічна дата в історії України. Цього дня розпочалася Велика Вітчизняна війна. На Млинівщині німецька окупація тривала 32 місяці.
Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю тих семи десяти шести років, полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.
У молитві пом’янули всіх, хто загинув. Після хвилини мовчання керівники районної влади та Млинівської громади поклали квіти до пам’ятного знака.
Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління, і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття. Проте, саме від нас усіх залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.

DSC_0025DSC_0019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: