РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 7 СЕСІЇ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Млинівського селищного голови

4 липня 20 17року                                                                                               № 180

Про скликання 7 сесії

Млинівської селищної ради

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати 7 сесію Млинівської селищної ради 8 скликання 14 липня 2017 року о 10 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії селищної ради виносяться питання:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

2. Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Млинівської селищної ради на 2018 рік.

3. Про Положення про порядок обліку майна (речі), що має ознаки безхазяйного, визнання його безхазяйним, зберігання, та прийняття до комунальної власності.

4. Про затвердження Порядку зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів Млинівської селищної ради.

5. Про затвердження Порядку зарахування дітей до комунальних закладів ˮМлинівська музична школаˮ, ˮМлинівська художня школаˮ Млинівської селищної ради.

6. Про організацію конкурсу щодо визначення опорних загальноосвітніх навчальних закладів на території Млинівської селищної ради.

7. Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам АТО.

8. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою гр.Косюра В.В., Ковальчук М.А.

9. Про припинення права користування земельною ділянкою на умовах оренди гр.Мельничук А. М., Приступа Н.В., Вітик М.М.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Лавріновичу А.М.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Вознюку І.М.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Мігновському К.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Мосіюк З.А.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Пархомею А.О.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Краснолюбі-Дячуку В. О.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Бондаруку М.Д.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Лищук Л.М.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Швець К.М.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Семенюк А.В.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Єфімчуку Є.М. та Єфімчук О.М.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Андруховій В.Д.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Король А.В.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Клімчуку О.В.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Синюку П.К.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Ковальчуку В.В.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Козаку А.В.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Климюк Н.В.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Міщуку М.М.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Степасюк Г.Б. та Самойловій Л.Б.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Калашнікову О.Ю.,Стасюку В.А., Калашніковій З.Л.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Бондаруку С.О.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Яремчуку І.В.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Жогло І.О.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Ленику С.М.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Солов»ю І.Д.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Шумельчук В.В.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр.Приступі Н.В.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Терпляку Ю.І.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Михальчуку С.Ф.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Васюку П.І.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Мосіюку В.В.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Король А.В.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Пархомею А.О.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Дмитрук Т.П.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Бондаруку М.Д.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Лищук Л.М.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Лищуку М.А.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Ройчук Н.П.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Малні П.К.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Швець К.М.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Семенюк А.В.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Міщуку М.М.

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Юхимчуку М.С.

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчуку В.В.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Гичці В.Т.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.БондарчукуС.В.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Павляку В.В.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Ментрезі В.В.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Павлюку С.В.

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Ткачуку П.Г.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Куцелю А.М.

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Дубчаку П.Г.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Видричук М.Л.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Павляк В.Н.

65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Гарасюку А.П.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Єфімчуку В.М.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Єфімчук О.М.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Луцю О.М.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гайбонюк Г.Є.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Антонюку А.Є.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гайбонюку О.Ю.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Сергеєвій Л.А.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Климюк А.М.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Луць М.М.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Рузю А.М.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Міркевич Н.П.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Теслюку В.Ф.

78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ткачуку П.Г.

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гичці В.Т.

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Капіносу П.В.

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ващуку О.М.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мельничук М.І.

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Рогашку В.О.

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування обєктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування гр.Дубчаку К.П.

85. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Лисюку В.І.

86. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Рузю А.М.

87. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Дороховій О.А.

88. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Лебедю П.В.

89. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Павлюку М.В.

90. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Ласкевич Т.Л.

91. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Черненку Ю.О.

92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Ткачук Н.В.

93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Омельчуку С.В.

94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Кутузі Н.К.

95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Сергієнку М.М.

96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Чепелюку В.В.

97. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Кухарчуку П.П.

98. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Жуковій В.Л.

99. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Дороховій О.А.

100. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Олійнику В.В.

101. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Пляцук В.М.

102. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Ковальчук Г.М.

103. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Касьяну Д.С.

104. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Черненку Ю.О.

105. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Талімончуку О.Р.

106. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Осійчуку Я.В.

107. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Роговському О.Й.

108. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Троцюку М.В.

109. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Сергієнку М.М.

110. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Косенчуку П.І.

111.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Бойку С.Я.

112. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Калану П.О.

113. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Мотько Г.О.

114. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Корнійчук Р.О.

115. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Сосинцю О.В.

116. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Богомазюку В.А.

117. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Косенчуку П.І.

118. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Банясу П.М.

119. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Білецькій С.Ф.

120. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Пляцук В.М.

121. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Грицюк Г.П.

122. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Грицюку В.І.

123. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Талімончуку О.Р.

124. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Сосинець Н.С.

125. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Козяру З.С.

126. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Капінос Т.Ю.

127. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства гр.Роговському О.Й.

128. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Осійчуку Я.В.

129. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Троцюку М.В.

130. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Калану П.О.

131. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Олійнику В.В.

132. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Папенко Є.Г.

133. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Котюку М.А.

134. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) наданих для ведення особистого селянського господарства гр.Грицюк Н.М.

135. Про надання права користування земельною ділянкою на умовах оренди для випасання худоби гр.Романюку П.М.

136. Про надання права користування земельною ділянкою на умовах оренди для сінокосіння гр.Рокуню О.Р.

137. Про надання права користування земельною ділянкою на умовах оренди для ведення особистого селянського господарства гр.Стрільчук І.В.

138. Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності ПП «Агропроменерго».

139. Про передачу земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації будівель та споруд ПАТ «Укрпошта» смт.Млинів.

140. Про передачу земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації будівель та споруд ПАТ «Укрпошта» с.Новоселівка.

141. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр.Слатвінській І.В.

142. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови гр. Гуменюк Л.Т., Сауляк К.П., Засадко В.В., Ставничук А.А., Чемерисюк М.Ф.

143. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок комунальної власності гр.Левицькій Н.В.

144. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для городництва гр.Хоміцькому В.М.

145. Про надання права користування земельними ділянками для городництва гр. Литвин Л.М., Стогодюк В.Є., Якубчику О.В., Ткачук М.П.,

Устимчуку М.В., Жердецькій Н.Ю., Печенюку Б.П., Устимчук О.В., Колесник І.О., Волкович Н.П.

146. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки смт Млинів вул.Об’їздна, 4б.

147. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки смт Млинів вул.Об’їздна, 4а.

148. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки смт Млинів вул.Об’їздна, 4.

149. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки смт Млинів вул.Об’їздна,4д.

150. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки смт Млинів вул.Об’їздна, 4е.

151. Про надання права тимчасового користування земельною ділянкою на умовах оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування МАФу гр.Скоропадському С.І.

152. Різне.

Селищний голова Д.Левицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: