Млинівчанка – призер чемпіонату світу

Із 22 по 28 червня у м. Вараждін Хорватія проходила І частина чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з французького боксу Сават. За підсумками змагань українські спортсмени здобули срібло та дві бронзи у розділі “Комба”.

Відрадно повідомити, що серед призерів світової першості серед дорослих – наша землячка, млинівчанка Настя Коновальчук, яка представляла національну збірну у ваговій категорії до 52 кг, піднялася на третю сходинку п’єдесталу. Наполегливість та бажання до перемоги дали можливість Насті здобути перемогу вищого гатунку. Пишаємося тим, що долучилися до підтримки чемпіонки (надана фінансова допомога на підготовку до участі у чемпіонаті).

Всього у чемпіонаті взяли участь 250 спортсменів із різних країн світу. У ваговій категорії Насті Коновальчук було 11 учасників. Спортсменка провела чотири бої з представниками команд Франції, Бельгії, Японії та Канади. Здобуте третє місце та відповідна ліцензія у відбірковому Чемпіонаті світу стали путівкою на Всесвітні ігри, які відбудуться у 2018 році.

Вітаємо спортсменку та її тренерів з високою нагородою, здобутою на міжнародній арені, та бажаємо подальших перемог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.