Оголошення про проведення громадських слухань

Млинівська селищна рада повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції будівлі консервного цеху під підприємство харчової промисловості (виробництво виробів з борошна) по вул. Народна, 50 в смт Млинів Рівненської області», на земельну ділянку загальною площею 4,85 га розробленого Рівненською філією ДП УДН ДІПН ‘Діпромісто’ імені Ю.М.Білоконя, м.Рівне.

Громадські слухання відбудуться 22 серпня 2017 року о 14.00 год в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт.Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

Ознайомитися з графічними матеріалами та надати свої пропозиції чи зауваження можна у розробника Рівненської філії ДП УДН ДІПН ‘Діпромісто’ імені Ю.М.Білоконя, за адресою м.Рівне вул. 16 Липня, 38 або в приміщенні селищної ради, за адресою смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До 21 серпня 2017 року приймаються пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення даного проекту у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: