Продовжено роботу спеціальної комісії

У п’ятницю, 14 липня, робоча група спеціальної комісії в складі головних державних інспекторів відділу праці Управління Держпраці в Рівненській області Удовиченка В.Г. та Савчука Ю.В., представників Млинівського відділення Дубенської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Млинівської селищної ради, сектору превенції Млинівського ВП Дубенського ВПГУ Нацполіції в Рівненській області, продовжила свою роботу. Проведено обстеження восьми суб’єктів господарювання згідно затвердженого плану на території Млинівської селищної ради.
Членами робочої групи проведено обстеження стосовно дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, дотримання правил благоустрою селищної ради.
В ході обстеження звернуто увагу суб’єктів господарювання на наступні питання: здійснення діяльності найманих працівників без укладення трудової угоди; відсутність погодження ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями в органах місцевого самоврядування; відсутність погодження графіка роботи в органах місцевого самоврядування, порушення санітарних норм.
За результатами обстеження підготовлена відповідна довідка, яка скерована на розгляд спеціальної комісії селищної ради.IMG_0535 IMG_0536 IMG_0537 IMG_0538 IMG_0539

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: