Відбулася сьома чергова сесія селищної ради

14 липня 2017 року відбулася сьома сесія Млинівської селищної ради. Відповідно до розпорядження селищного голови на розгляд сесії включено 152 питання. Проте, після опрацювання проектів рішень та відповідних матеріалів на засіданнях постійних комісій, а саме, постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, земельних ресурсів і охорони навколишнього середовища на два питання надано відмову, два – відправлено на доопрацювання. Під час роботи сесії порядок денний доповнено ще 10 питаннями.

У роботі пленарного засідання взяли участь директори Млинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 О.Шевчук, Пугачівської, Малодорогостаївської, Новинодобрятинської ЗОШ І-ІІІ ст. В.Дмитрук, Р.Шпак, М.Токмина, Владиславівської – О.Левчук, в.о.директора Кораблищенської ЗОШ І-ІІ ст. В.Сюрвасєв, керівники дошкільних навчальних закладів С.Цимбалюк, О.Рачинець, Н.Зич.

На засіданні були присутні представники громади села Добрятин, громадські активісти В.Онищук, А.Ляшук, К.Сироватка, в.о.старост старостинських округів, керівники виконавчих органів та апарату виконавчого комітету селищної ради.

Депутати ухвалили проекти рішень про зміни до селищного бюджету, зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, положення та ставки місцевих податків та зборів на 2018 рік, положення про порядок обліку майна, що має ознаки безхазяйного.

У ході цієї сесії депутати розглянули ряд питань освітньої галузі, а саме, затвердили порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів, до Млинівських музичної та художньої шкіл, про організацію конкурсу на визначення опорних закладів, про закриття філій загальноосвітніх закладів (Новинської, Брищанської, Добрятинської) та реорганізацію Кораблищенської ЗОШ. В ході обговорення рекомендовано виконавчому комітету вивчити питання придбання нового автобуса для підвозу дітей до навчального закладу в Добрятинському старостинському окрузі та провести аналіз економії коштів в результаті реорганізації освітньої галузі ОТГ.

Розглянуто 146 питань земельного характеру, доповідала по яких начальник відділу земельних ресурсів Н.Ткачук.

cc

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: