Про затвердження переліку проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________________20 ____ року                                                        № ______

 

 Про затвердження переліку проектів, що реалізуватимуться

за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам на формування інфраструктури

об’єднаних територіальних громад

 

Відповідно до ст.10 Закону України «Про добровільне об’єднання громадян», ч.3 п.5 та ч.4 п.6 «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», згідно постанови  Кабінету Міністрів України від 07.06.2017року № 410 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» з метою розвитку та модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет Млинівської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити перелік проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році, що додається.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління інфраструктури селищної ради (Омельчук В.О.) та фінансово – економічне управління селищної ради ( Гусак Л.П.).

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

                                                                    _________ 20__ року  № _____

Перелік проектів, що реалізуватимуться

за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам на формування інфраструктури

об’єднаних територіальних громад

 

  1. «Капітальний ремонт будівлі котельні Новоселівської ЗОШ I-III ступенів Млинівської селищної ради Рівненської області по вул. Млинівській, 1 в с. Новоселівка Млинівського району»
  2. «Капітальний ремонт у харчоблоці із заміною електричного обладнання для приготування їжі у Млинівської ЗОШ № 3 за адресою Рівненська область, смт Млинів, вул. Рівненська, 15»
  3. «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісній, вул. Правди в с. Брищі Млинівської селищної ради Рівненської області»
  4. «Капітальний ремонт будівлі Млинівської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів в селищі Млинів по вулиці Рівненська, 15 (заміна вікон та зовнішніх дверей»
  5. «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Незалежності, вул. Новій, провулок Козацькій в с. Пугачівка Млинівського району Рівненської області»
  6. «Реконструкці вуличного освітлення в с. Добрятин Млинівської селищної ради Рівненської області»
  7. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Береги Млинівської селищної ради Рівненської області»

 

Керуючий справами виконавчого                                                                                                 Н. Іщук

комітету  селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: