ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 16.06.2017Р.

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт даху будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок №2 по вул.Злуки,7 в селищі Млинів Млинівського району Рівненської області»
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт даху будівлі дитячого садка по вул. Тополева,1 в с. Пітушків  Млинівського району  Рівненської області»
 3. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення Млинівського  дошкільного навчального закладу ясла-садок №1 «Казка»  комбінованого типу на вул. Рівненська, 9а  в смт  Млинів  Рівненської області»
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Чорновола обмеженою перехрестям з вул.Народною до ПК16+80 на території Млинівської селищної ради Рівненської області»
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Шевченка, вул. С. Лупина, вул. Польовій, вул. Б.Хмельницького, вул. Молодіжній  в с. Привітне Млинівського району»
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Кузнєцова  та вул. Рівненській в с. Новини Млинівського району Рівненської області»
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Центральній,  вул. Молодіжній, вул. Пугачівській, вул. Дубенській, вул. Млинівській в с. Маслянка  Млинівського району Рівненської області»
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Набережній,  вул. Молодіжній, вул. Шкільній в с. Перемилівка  Млинівського району Рівненської області»
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул.Жовтнева в с.Владиславівка Млинівського району Рівненської області»
 10. Про перенесення дати святкування Дня селища Млинів
 11. Про  надання одноденного дозволу на цілодобовий режим роботи кафе «Сапфір» 
 12. Про підбиття підсумків конкурсу дитячого малюнку «Я люблю своє селище»
 13. Протокол від 16 червня 2017 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: