РОБОЧА ГРУПА НА ЖНИВАХ

01 серпня робочою групою спеціальної комісії Млинівської селищної ради спільно із представниками Млинівського відділення Дубенської ОДПІ ГУ ДФС в Рівненській області та Млинівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУ НП України в Рівненській області здійснено виїзд на територію старостинських округів селищної ради з метою проведення профілактично-роз’яснювальних заходів щодо сплати податкових платежів, які зараховуються до місцевого бюджету суб’єктами господарювання, що надають послуги з обмолоту зернових. Обстежено 8 суб’єктів господарювання на території Владиславівського, Перемилівського, Пітушківського старостинських округів.

В ході обстеження виявлено чотири факти незареєстрованих транспортних заходів (комбайнів) відповідно до порядку, встановленого законодавством, п’ять фактів – без сплати належних податкових платежів та два факти – без укладення трудових угод з найманими працівниками.

За фактом здійснення виїзду підготовлені інформаційні матеріали, які скеровані до відповідних контролюючих органів для прийняття рішень в межах їх компетенції та чинного законодавства.

DSCN1630 DSCN1634 DSCN1644

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: