Млинів тобою гордиться

1Із 27 по 31 липня цього року у місті Пітешті в Румунії проходив Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23 років. У цих змаганнях взяла участь українська команда у складі 34 спортсменів, серед яких і наша млинівчанка Оленка Циганкова. Це її дебют на спортивних змаганнях такого рівня. Юна спортсменка разом із напарницею з міста Івано Франківськ Ольгою Крикун боролася за титул чемпіонів світу в заїздах двійок “Каное-двійка. 500 м. Юніорки”. З гордістю відзначаємо, що в результаті запеклої боротьби дівчата вибороли шосте місце; лише 32 сотих секунди не вистачило юній команді до місця призерів. Але для першого разу – це хороший результат!

7А у червні місяці (із 23 по 27) наша юніорка взяла участь у складі збірної України в Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який проходив в столиці Сербії – Бєлграді. Україну представляли 39 веслувальників (19 – в категорії молодь та 20 – серед юніорів). Вони стартували в 38 видах програми. На дистанції 200 метрів Оленка із своєю напарницею завоювали 5 місце!

Бажаємо нашій веслувальниці попутного вітру та удачі. Так тримати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.