Оголошення про проведення громадських слухань

Млинівська селищна рада повідомляє, що 11 травня 2018 року о 14:00 год. відбудуться громадські слухання з питання  обговорення проекту «Детального плану території земельних ділянок, розташованих в межах смт Млинів вул. Покровська, 53, Млинівської селищної ради Млинівського району Рівненської області орієнтовною площею 6,7243 га для обслуговування виробничих будівель і споруд (з метою будівництва адміністративної будівлі)», розробленого фізичною особою-підприємцем Назаренко Катериною Юріївною, м. Рівне.

Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт.Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт.Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

До 11 квітня 2018 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення проекту «Детального плану території земельних ділянок, розташованих в межах смт Млинів вул. Покровська, 53, Млинівської селищної ради Млинівського району Рівненської області орієнтовною площею 6,7243 га для обслуговування виробничих будівель і споруд (з метою будівництва адміністративної будівлі)» у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт.Млинів, вул. Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com.

Із необхідними документами  щодо проекту «Детального плану території земельних ділянок, розташованих в межах смт Млинів вул. Покровська, 53, Млинівської селищної ради Млинівського району Рівненської області орієнтовною площею 6,7243 га для обслуговування виробничих будівель і споруд (з метою будівництва адміністративної будівлі)» можна ознайомитись у виконавчому комітеті Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: