Оголошення про проведення громадських слухань

Млинівська селищна рада повідомляє, що 11 червня 2018 року о 14:00 год. відбудуться громадські слухання з питання  обговорення проекту «Детального плану земельної ділянки орієнтовною площею 3,1459 га, розташованої за межами населених пунктів Млинівської селищної ради  Млинівського району Рівненської області з метою будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень під забійний комплекс», розробленого ПП «Землебудпроект», м.Рівне.

Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт.Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

До 11 червня 2018 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення проекту «Детального плану земельної ділянки орієнтовною площею 3,1459 га, розташованої за межами населених пунктів Млинівської селищної ради  Млинівського району Рівненської області з метою будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень під забійний комплекс, розробленого ПП «Землебудпроект», м. Рівне у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com.

Із необхідними документами  щодо проекту «Детального плану земельної ділянки орієнтовною площею 3,1459 га, розташованої за межами населених пунктів Млинівської селищної ради  Млинівського району Рівненської області з метою будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень під забійний комплекс, розробленого ПП «Землебудпроект», м. Рівне можна ознайомитись у виконавчому комітеті Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: