Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області

Відповідно до розпорядження селищного голови                                                                                                                   від 09.07.2018 №194,  Млинівська селищна рада  Рівненської області оголошує  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області   входять у рівній кількості:

представники органу управління (селищної ради);

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області.

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління, – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Млинівської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Подати пропозиції можна за адресою: смт. Млинів, вул. Степана Бандери,1 тел: (03659)6-44-51 відділ організаційно – кадрової роботи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: