ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ, ДОТРИМАНЯ ЧИСТОТИ ТА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРИТОРІЇ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Управління інфраструктури Млинівської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту згідно рішення Млинівської селищної ради  №2554 від 30 січня 2019 року «Про затвердження Проекту правил благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території Млинівської селищної ради» у новій редакції.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Управління інфраструктури Млинівської селищної ради та комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, побутового, торговельного обслуговування населення.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Млинівської селищної ради в мережі Інтернет : http://smt.mln.rv.ua/ в розділі «Проекти рішень селищної ради» або «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді до 10 березня 2019 року на поштову адресу: 35100, Рівненська обл., смт Млинів, вул.. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: