Інформація щодо виділення учасникам АТО земельних ділянок

 

Млинівська селищна рада надає інформацію щодо виділення учасникам АТО земельних ділянок під будівництво житлових будинків та господарських споруд  станом на 01.03.2016 р.

№ п/п Прізвище,імя по батькові Адреса проживання Дата поданнязаяви Причини неотримання зем. ділянки
1. Дячук Микола Миколайович Вул.Фрунзе,48АСмт.Млинів 31.10.2014 Зарах. на чергу
2. Ганієв Максим Володимирович Вул..Гагаріна ,6/10Смт .Млинів 08.12.2014 Зарах. на чергу
3. Соколовський Василь Вадимович Вул.Горького,15/4Смт.Млинів 02.03.2015 Зарах. на чергу
4. Дума Микола Вікторович Вул.Рівненська ,8/10Смт.Млинів 03.03.2015 Зарах. на чергу
5. Кірись ЮрійСергійович Вул.Рівненська,10/9Смт.Млинів 24.03.2015 Зарах. на чергу
6. Матвіюк Юрій Олександрович Вул..Кузніцова,9Смт.Млинів 15.04.2015 Зарах. на чергу
7. Раті Михайло Степанович Село ПугачівкаСмт.Млинів 13.05.2015 Зарах. на чергу
8. Шинкар Сергій Валерійович Вул.Гагаріна.6/34Смт.Млинів 16.06.2015 Зарах. на чергу
9. Якимчук Анатолій Петрович Село Підгайці 19.06.2015 Зарах. на чергу
10. Кононов Анатолій Васильович М.Дубно 23.06.2015 Зарах. на чергу
11. Черниш Юрій Миколайович Вул..Наливайка,20Смт.Млинів 23.06.2015 Зарах. на чергу
12. Басалига Олег Олександрович м.Костопіль 06.07.2015 Зарах. на чергу
13. Суходольський Павло Борисович Село Пугачівка 08.07.2015 Зарах. на чергу
14. Денисюк Ігор Петрович Вул..Народна,11/22Смт.Млинів 10.07.2015 Зарах. на чергу
15. Оліферчук Вадим Степанович Вул..Б.Хмельницького ,21  смт.Млинів 21.07.2015 Зарах. на чергу
16. Лещенко Петро Павлович Вул.І.Франка ,19/8смт.Млинів 25.08.2015 Зарах. на чергу
17. Коровіцкий Роман Леонтійович Вул..Соборна,57смт.Млинів 01.09.2015 Зарах. на чергу
18. Терещук Руслан Леонідович Вул..Вишнева,17/1смт.Млинів 01.09.2015 Зарах. на чергу
19. Шмігельський Микола Миколайович село Пугачівка 14.09.2015 Зарах. на чергу
20. Муляр Володимир Петрович село Береги 16.09.2015 Зарах. на чергу
21. Семенюк Микола Васильович Вул..Жукова,8смт.Млинів 18.09.2015 Зарах. на чергу
   22. Блага Олег Олександрович село Пугачівка 22.09.2015 Зарах. на чергу
23. Кірись Лідія Феофанівна( член сімї загиблого військовослужбовця) Вул..Рівненська,10/9смт.Млинів 28.09.2015 Зарах. на чергу
24. Андрущенко Роман Леонідович село Свищів 02.10.2015 Зарах. на чергу
25. Онищук Олександр Валерійович село Бокійма 08.10.2015 Зарах. на чергу
26. Макарук  Василь Миколайович С.Заболотинці 08.10.2015 Зарах. на чергу
27. Ляхович Вячеслав Тимофійович Вул. Кірова.15/1Смт.Млинів 08.10.2015 Зарах. на чергу
28. Самонік Ігор Васильович Вул..Ватутіна.47Смт.Млинів 19.10.2015 Зарах. на чергу
29. Тростянчук Сергій Миколайович Село Перевередів 23.10.2015 Зарах. на чергу
30. Воробей Андрій Сергійович Вул..Набережна 11/3Смт.Млинів 28.10.2015 Зарах. на чергу
31. Коптюх Олександр Петрович Вул..Рівненська,7/11Смт.Млинів 29.10.2015 Зарах. на чергу
32. Мосташевський Юрій Віталійович 17 Вересня 35/3Смт.Млинів 11.11.2015 Зарах. на чергу
33. Чикіль Андрій Віталійович 30 р.Перемоги.17аСмт.Млинів 11.11.2015 Зарах. на чергу
34. Зелінко Андрій Володимирович Село Маслянка 17.10.2015 Зарах. на чергу
35. Хоміцький Вячеслав Володимирович М.Луцьк 27.11.2015 Зарах. на чергу
36. Король Павло Ігорович Село Береги 30.11.2015 Зарах. на чергу
37. Вірний Віталій Володимирович Вул..Рівненська 9/3Смт.Млинів 02.12.2015 Зарах. на чергу
38. Кононов Анатолій Вячеславович Село Перемилівка 04.12.2015 Зарах. на чергу
39. Зубко Володимир Володимирович Село Ужинець 08.12.2015 Зарах. на чергу
40. Невада Олег Володимирович Вул..Народна 95Смт.Млинів 15.12.2015 Зарах. на чергу
41. Домарацький Віталій Володимирович Вул..Ватутіна59/4Смт.Млинів 21.12.2015 Зарах. на чергу
42. Савюк Михайло Васильович Вул..Б.Хмельницького.12 14.01.2016 Зарах. на чергу
43. Рудик Роман Всеволодович Вул.Л.України,20 16.01.2016 Зарах. на чергу
44. Тудзе Валентин Миколайович Село Добрятин 29.01.2016 Зарах. на чергу
45. Добринський Микола Олексійович Село Владиславівка 04.02.2016 Зарах. на чергу
46. Миронов Вадим Олександрович Село М.Дорогосмтаї 11.02.2016 Зарах. на чергу
47. Савчин Вячеслав Васильович Вул..17 вересня ,20/4Смт.Млинів 16.02.2016 Зарах. на чергу
48. Руденко Артем Сергійович Вул..Рівненська, 12/3Смт.Млинів 23.02.2016 Зарах. на чергу
49. Пилипюк Ігор Миколайовича Вул..Лесі Українки, 13/1Смт.Млинів 25.02.2016 Зарах. на чергу
50. Хвас Петро Петрович Вул..Поліщука, 69Смт.Млинів 29.02.2016 Зарах. на чергу

Селищний  голова                                            С.В.Домарацький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: