Про відстеження результативності дії регуляторного акту

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта –рішення Млинівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з урахуванням витрат суб’єктів господарювання, на виконання вимог проекту рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

– кількість платників податку, на яких поширюватиметься дія регуляторного акта;

– надходження до бюджету громади коштів від сплати податку;

– розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог регуляторного акта;

– рівень поінформованості суб’єктів, господарювання, пов’язаний з державним регулюванням.

Проект рішення селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» із додатками 12.06.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Млинівської селищної ради та її виконавчого комітету: rada.mluniv@gmail.com. у розділі «Проекти рішень».

Рішення від 03.07.2018 року за № 1807 «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» із додатками 04.07.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Млинівської селищної ради та її виконавчого комітету: rada.mluniv@gmail.com. у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 01.09.2019  до 30.09.2019 року:

відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради поштова адреса: 35100, Рівненська обл., смт Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv.іn@gmail.com

 

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати від фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: