Про відстеження результативності дії регуляторного акта

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта рішення селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання з урахуванням витрат суб’єктів господарювання на виконання вимог рішення :

кількість платників податку, на яких поширюватиметься дія регуляторного акта;

надходження до бюджету громади коштів від сплати податку;

розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог акта;

рівень поінформованості суб’єктів, господарювання, пов’язаний з державним регулюванням.

Проект рішення селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік» із додатками 12.06.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Млинівської селищної ради та її виконавчого комітету: rada.mluniv@gmail.com. у розділі «Проекти рішень».

Рішення від 03.07.2018 року за № 1808 «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на  2019 рік» із додатками 04.07.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Млинівської селищної ради та її виконавчого комітету: rada.mluniv@gmail.com. у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 01.09.2019  до 30.09.2019 року:

відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради поштова адреса: 35100, Рівненська обл., смт Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv.іn@gmail.com

 

 

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати від фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: