ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗБІР ДАНИХ ДО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

«Про встановлення обмежень щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Млинівської селищної ради».

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради 15 жовтня 2019 року повідомляє про збір даних до проекту регуляторного акта «Про встановлення обмежень щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Млинівської селищної ради» згідно рішення Млинівської селищної ради № 2875 від 08 травня 2019 року «Про внесення доповнень до плану підготовки проектів регуляторних актів Млинівської селищної ради на 2019 рік».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є постійна комісія з питань планування бюджету і фінансів, мандатна та з питань депутатської діяльності та етики і фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій приймаються  у письмовому або електронному вигляді до 15 листопада  2019 року на поштову адресу: 35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv.in@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: