До уваги землевласників та землекористувачів!

У Млинівському районі налічується близько 11 000 земельних ділянок, відомості про які відсутні в Державному земельному кадастрі (сформовані земельні ділянки без кадастрових номерів, право власності на які було посвідчено до 2004 року  державними актами старого зразка , так звані           «червоні» державні акти).  Під час передачі в оренду, оформлення спадщини, продажу земельної ділянки, тощо виникають проблеми через відсутність кадастрових номерів земельних ділянок у державних актах «старого зразка». Тобто кадастровий номер є обов’язковою умовою для укладання цивільно-правових угод  щодо земельної ділянки та здійснення інших юридичних дій пов’язаних із земельною ділянкою.

Враховуючи вищевикладене,  Відділ у Млинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області звертає Вашу увагу на необхідність проведення державної реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі шляхом присвоєння кадастрового номера та відкриття Поземельної книги. Присвоєння кадастрового номера на вже приватизовану земельну ділянку відповідно до державного акта старого зразка відбувається на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки за заявою їхніх власників. Відповідні технічні документації розробляються відповідними проектними організаціями та сертифікованими інженерами землевпорядниками.

На підтвердження реєстрації земельної ділянки, формується  витяг з Державного земельного кадастру із вже визначеним кадастровим номером.

За додатковою інформацією можна звертатись за тел. (036596-44-04,    6-61-40)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: