Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Малодорогостаївського ліцею Млинівської селищної ради Рівненської області.

Повна назва закладу загальної середньої освіти:  Малодорогостаївський ліцей Млинівської селищної ради Рівненської області;

Адреса закладу загальної середньої освіти: 35108, Рівненська область,

Млинівський район, село Малі Дорогостаї, вулиця  Шевченка, будинок 21.

Вимоги до кандидатів: громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

письмову заяву про участь у конкурсі ;

письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

автобіографію та/або резюме (за вибором претендента);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

згоду на відеофіксацію та її оприлюднення, складену у довільній формі;

довідку медичного закладу за місцем проживання про те, що кандидат на посаду керівника закладу загальної середньої освіти не має медичних протипоказань щодо роботи на посаді, на зайняття якої претендує.

  • фотокартку (4*6 см.);

копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

основні заходи перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою 35100, Рівненська обл., Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, будинок 2, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області, з 15 січня 2020 року по 12 лютого 2020 року.

Початок  конкурсного відбору 05 березня 2020 року.

Місце проведення конкурсного відбору: 35100, Рівненська обл., Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, будинок 2, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області.

Конкурс проводитиметься відповідно до Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої  освіти Млинівської  селищної  ради Рівненської  області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради  29 листопада  2018 року № 2303.

Кандидати допущені до конкурсу проходять конкурсний відбір за такими етапами:

письмова перевірка на знання Конституції України, Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, трудового законодавства, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного  завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області за телефоном 6-54-26( Задворна Вікторія Олександрівна, діловод управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської області)

Формування конкурсної комісії здійснюється відповідно до Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої  освіти Млинівської  селищної  ради Рівненської  області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради  29 листопада  2018 року № 2303,  пропозиції до складу конкурсної комісії приймаються по 10 лютого 2020 року включно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: