Звернення селищного голови з нагоди 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС

Шановні млинівчани, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
Цьогоріч 26 квітня минають 30 років із дня аварії на Чорнобильській АЕС – однієї з наймасштабніших катастроф в історії людства. У її ліквідації брали участь сотні тисяч людей найрізноманітніших професій і серед них – багато наших земляків. Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Неоціненним є подвиг тих людей, які ризикуючи своїм здоров’ям та життям, ліквідовували наслідки тієї страшної аварії.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!
Ми з вдячністю схиляємо голови перед вашою мужністю і героїзмом, перед світлою пам’яттю тих, хто рятуючи нас від страшної атомної небезпеки, пішов передчасно у вічність.
Зараз ми повною мірою розуміємо, наскільки велику і масштабну справу звершили ці люди. Їхній подвиг не підлягає переосмисленню. Вони зробили це заради людства, яке у свою чергу не має права забути про це. І наш спільний обов’язок оточити чорнобильців належною турботою та увагою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: