ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ ТА АРВ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНих АКТів ПРОєКТів РІШЕНь та арв МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

– «Про порядок справляння туристичного збору на території Млинівської селищної ради»;

 

«Про встановлення ставок єдиного податку на території Млинівської селищної ради на 2021 рік»;

– «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Млинівської селищної ради на 2021 рік»;

 

– «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Млинівської селищної ради на 2021 рік».

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради 01 квітня 2020  року повідомляє про оприлюднення проєктів рішеннь Млинівської селищної ради  та АРВ .

Розробником зазначених проєктів рішень регуляторних актів та АРВ є фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради та постійна комісія з питань планування бюджету і фінансів, мандатна та з питань депутатської діяльності та етики.

З проєктами рішень та АРВ можна ознайомитися на офіційній сторінці Млинівської селищної ради в мережі Інтернет: http://smt.mln.rv.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування  на поштову адресу: 35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv@gmail.com

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: