ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗБІР ДАНИХ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ БАЗОВОГО ВІДСТЕЖЕННЯ ДО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «Про затвердження порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Млинівської селищної ради»

Відповідно до вимог ст.10  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради 07 серпня 2020 року повідомляє про збір даних, для проведення базового відстеження проекту регуляторного акта «Про затвердження порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Млинівської селищної ради».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій приймаються  у письмовому або електронному вигляді до 07 вересня 2020 року на поштову адресу: 35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv.in@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: