ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗБІР ДАНИХ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ БАЗОВОГО ВІДСТЕЖЕННЯ ДО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «Про встановлення заборони щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Млинівської селищної ради»

Відповідно до вимог ст.10  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради 01 липня 2020 року повідомляє про збір даних, для проведення базового відстеження проекту регуляторного акта «Про встановлення заборони щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Млинівської селищної ради».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій приймаються  у письмовому або електронному вигляді до 01 серпня 2020 року на поштову адресу: 35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул. Степана Бандери,1 або на електронну адресу селищної ради: rada.mluniv.in@gmail.com

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: