Вітання селищного голови до Дня Незалежності

Шановні млинівчани!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята –  Дня   Незалежності  України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Найбільше багатство нашого селища – це його мешканці: щирі та працьовиті. Всі здобутки і позитивні зміни у селищі відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці. Я вдячний вам за все те добре, що ви зробили і робите для рідного селища.

Найвищими цінностями кожного українця, млинівчанина є мир і Україна. Ідеї справедливості, незалежності, цілісності української держави є були і будуть для кожного з всіх нас пріоритетними. Сьогодні, на жаль, наші земляки знаходяться в батальйонах антитерористичних операцій на Сході України. Вони проводять військові дії задля утвердження миру, спокою, стабільності та єдності держави Україна. Так, ми всі, і рідні, і громада, переживаємо за них та надаємо, по мірі можливості,свою підтримку.

Дорогі побратими! Ви, патріоти рідного краю, нехай любов до нього спонукає вас на добрі справи, які примножать славу Млинівщини та принесуть мир і спокій нашій державі.

Щиро зичу вам, шановна громадо, у ці святкові дні, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої вам долі у рідному селищі і Божого благословення.

Зі  святом Вас, дорогі млинівчани, з Днем Незалежності!

 

 

З повагою, селищний голова Сергій Домарацький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: