Проекти рішення ІІ сесії VIIІ скликання

 1. Про Положення про апарат Млинівської селищної ради та її виконавчого комітету
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.
  Додаток №1
  Додаток №2
  Додаток №3-4

 3.  Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл  Млинівської  селищної ради

 4. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для   відбування засудженими та порушниками  покарання у вигляді громадських робіт

 5. Про звільнення від сплати земельного податку   ДПРЧ-6 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України  у 2017 році
 6. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 01.01.2017 року

 7. Про Програму «Милосердя» на 2017 рік

 8. Про Програму підтримки діяльності 6 Державної пожежно-рятувальної частини ( смт.Млинів) 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області на 2017 рік

 9. Про обрання керуючого справами виконавчого комітету Млинівської селищної ради
 10. Про внесення доповнень до плану перегляду  регуляторних актів Млинівської селищної ради на 2017 рік
 11. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»
 12. Про затвердження Положення про тендерний комітет в новій редакції

 13. Про затвердження  Положення про  постійні  комісії Млинівської селищної ради
 14. Додаток до положення про постійні комісії  Млинівської селищної ради восьмого скликання
 15. Про затвердження  ставок  земельного податку
 16. Про надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   гр.Багрійчук А.А.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр..Базюк В.Ф.
 18. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.Базюк  В.Ф.
 19. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Благовєрному В.В
 20. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність ( шляхом викупу) ,проведення   експертної грошової оцінки земельної ділянки
 21. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..   Дубинецькому  І.Ю.
 22. Про надання дозволу на виготовлення документації експертно-грошової оцінки земельної ділянки гр. Іванову В.М
 23. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Калашнікову О.Ю гр.  Стасюк В.А                гр. Колашніковій З.Л.
 24. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та спродаж земельної ділянки смт Млинів                   вул.  Кірова ,46
 25. Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  у спільну сумісну власність гр.Ковальчук М.А. гр. Андрощук І.А.
 26. Про  затвердження  технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук  М.А.
 27. Про  затвердженя  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр..Кулик О.М.
 28. Про надання дозволу на виготовлення документації експертно-грошової оцінки земельної ділянки               ПП  «Млинівшляхбуд»
 29. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..  Папенко Є.Г.
 30. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Млинівському районному  споживчому товариству
 31. Про надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   гр.Корнійчук Н.В.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр.Стефанків  Н.М.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості гр. Прудніковій Н.В.
 34. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та спродаж земельної ділянки смт Млинів  вул. Поліщука ,14
 35. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..  Соловей  І.Д.
 36. Про  затвердження  технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр. Стефанків Н.М.
 37. Про виділення земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво учасникам АТО
 38. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та спродаж земельної ділянки смт Млинів  вул.. Народна ,25а
 39. Про звільнення від сплати земельного податку  Млинівського районного територіального центру соціального обслуговування у 2017 році
 40. Про звільнення від сплати земельного податку  Млинівського  об’єднаного управління пенсійного фонду   у 2017 році
 41. Про оптимізацію (удосконалення) структури Млинівської селищної ради
 42. Про збереження середньої  заробітної плати за Котяш Г.М.

 43. Про збереження середньої заробітної плати за Видричук М.Л.

 44. Про збереження середньої заробітної плати за Улянюк А. П.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: