Розпорядження про скликання 3 сесії Млинівської селищної ради

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Млинівського селищного голови

_________________20 ____ року                                                              № ______

Про скликання 3 сесії

Млинівської селищної ради.

 

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні»  скликати  29березня  2017 року  о 10 годині в залі  засідань селищної  ради 3 сесію селищної  ради 8 скликання.

 

На розгляд сесії селищної ради виносяться питання:

 

 1. Про розгляд заяви Герука С.О.
 2. Про затвердження першого заступника Млинівського селищного голови.
 3. Про розгляд звернення КП Млинівської селищної ради ˮКомбінат комунальних підприємствˮ щодо відшкодування різниці в тарифах за 2016 рік за надані послуги водопостачання та водовідведення для населення.
 4. Про Програму підтримки діяльності 6 Державної пожежно-рятувальної частини (смт Млинів) 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області на 2017рік.
 5. Про розгляд заяви Башмата С.П.
 6. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.
 7. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 01.01.2017.
 8. Про прийняття майна та установ,які перебували у власності Берегівської, Владиславівської, Добрятинської, Довгошиївської, Кораблищенської, Малодорогостаївської, Перемилівської, Пітушківської, Посниківської, Привітненської, Пугачівської сільських рад у власність Млинівської селищної ради Рівненської області.
 9. Про зміну юридичних назв дошкільних навчальних закладів Млинівської селищної ради Рівненської області.
 10. Про затвердження статуту Млинівського дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 1 ˮКазкаˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 11. Про затвердження статуту Млинівського дошкільного навчального закладу ясел-садка № 2 комбінованого типу Млинівської селищної ради Рівненської області.
 12. Про затвердження статуту Берегівського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮКалинкаˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 13. Про затвердження статуту Малодорогостаївського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮПролісокˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 14. Про затвердження статуту Остріївського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮДзвіночокˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 15. Про затвердження статуту Пітушківського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮСонечкоˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 16. Про затвердження статуту Пугачівського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮСонечкоˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 17. Про затвердження статуту Новоселівського дошкільного навчального закладу дитячого садка ˮСонечкоˮ Млинівської селищної ради Рівненської області.
 18. Про затвердження Положення про порядок надання  матеріальної допомоги мешканцям Млинівської селищної ради з програми ˮМилосердяˮ.
 19. Про затвердження Інструкції з діловодства у Млинівській селищній раді та її виконавчому комітеті.
 20. Про депутатський запит Гасяк С.А. щодо відведення земельного полотна.
 21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства               гр. Андрійчук В.В.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Андрійчук В.В.
 23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Андрійчук В.В.
 24. Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам АТО.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Березнюк Н.Л.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд гр. Благовірному В.О.
 27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства               гр. Благовірному В.О.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Бондарук Л.І.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Видавській  Є.В.
 30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Видавській Є.В.
 31. Про вилучення земельних ділянок.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  гр. Гарбузюк С.О.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Гережун В.А.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гережун В.А.
 35. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Горпинюк  Т.С.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель та споруд гр.Грицюк Д.М.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Грицюк Д.М.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гузюк О.Ф.
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дмитрук Г.М.
 40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Добровчан В.В.
 41. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Добровчан В.В.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд   гр. Добровчан В.В.
 43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дорош Г.В.
 44. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Дорош Р.А.
 45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дорош Р.А.
 46. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жищук В.Т.
 47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зінчук С.М.
 48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зінчук Л.П.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Зозулі М.М.
 50. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зозулі М.М.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Капінос П.В.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Карпинській Т.В.
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Катеринич П.І.
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук М.Д.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Комар І. Я.
 56. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Комар І.Я.
 57. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кондратюк Л.В.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Кощук Р.О.
 59. Про затвердження технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр. Кощук Р.О.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крент Д.А.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левчук В.Г.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд   гр. Луць М.М.
 63. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Луць М.М.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на  10 років  гр. Мартинюк В.В., гр. Мартинюк К.С.
 65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ничипорук  А. В.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Овсійчук В.М.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Онищук І.І.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Онищук І.І.
 69. Про надання в оренду земельної ділянки Савтирі Н.Р.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Папроцькому О.Д.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Попик В.Т.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Папроцькому О.Д.
 73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Придюк В.М.
 74. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та спродаж земельної ділянки смт Млинів вул. Поліщука, 34.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Романчук О.М.
 76. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романчук О.М.
 77. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рудюк О.Ю.
 78. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стецюк І.В., гр. Гришко В.М.
 79. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Симончук Л.П.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Сорочинському О.П.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Стрільчук М.П.
 82. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної

ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Стрільчук М.П.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Теплих І.М.
 2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Теплих І.М.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тефтерук Н.Т.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тефтерук Н.Т.
 5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тихончук В.В.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд гр. Тихончук В.В.
 7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр..  Федорук М.М.
 8. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ходневич О.В.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Христюк В.Є.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Цивюк П.А.
 11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Цивюку С.В.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд гр. Шевчук М.М.
 2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчук М.М.

96.Різне.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       Д.В. Левицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: