Розпорядження про скликання 4 сесії Млинівської селищної ради

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Млинівського селищного голови

 

13 квітня 2017 року                                                                     № 102

 

 

Про скликання 4 сесії

Млинівської селищної ради

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», скликати 4 сесію Млинівської селищної ради 8 скликання 27 квітня 2017 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

 

На розгляд сесії селищної ради виносяться питання:

 1. Про внесення змін до структури Млинівської селищної ради.
 2. Про Програму профілактики та боротьби зі злочинністю та корупцією на території Млинівської селищної ради на 2017 рік.
 3. Про прийняття майна та бюджетних установ базової мережі закладів культури,які перебували у власності територіальних громад селища Млинів та сіл Млинівського району у комунальну власність Млинівської селищної ради Рівненської області.
 4. Про затвердження переліку доріг, що потребують поточного ремонту у 2017 році.
 5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.
 6. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 01.01.2017.
 7. Про зміну юридичних назв установ базової мережі закладів культури Млинівської селищної ради Рівненської області.
 8. Про затвердження статуту Млинівської дитячої музичної школи Млинівської селищної ради Рівненської області.
 9. Про затвердження статуту Млинівської дитячої художньої школи Млинівської селищної ради Рівненської області.
 10. Про утворення старостинських округів Млинівської селищної ради та затвердження Положення про старосту Млинівської селищної ради в новій редакції.
 11. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Абрамович М.М.
 1. Про виділення земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво учасникам АТО.
 2. Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Банади А.В.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бережному А.С.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства гр.  Бережному А.С.
 5. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.  Безовській М.О.
 6. Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.  Бондар К.А.
 7. Про затвердження  проекту із землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки  для  будівництва обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Бурді М.А.
 8. Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Бурді М.А., гр.  Бурді Н.Г.
 9. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.Бурді М.А.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських    будівель та споруд гр. Васюк М.М.
 11. Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.  Васюк М.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо       встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Васюк П.І.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства гр. Ващук Л.М.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.  Ващук Л.М.
 3. Про вилучення земельних  ділянок.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Волошин О.С.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства  гр.  Гасяк С.А.
 6. Про затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.  Голавській Є.М.
 7. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Голосній Н.А.
 8. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр.  Голосній Н.А.
 9. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр.  Гордійчук В.Г.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.Григорчуку  В. Н.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Григорчуку В.Н.
 12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гульт Л.В.
 13. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр.  Деркач А.Г.
 14. Про затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Заня В.М.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських  будівель та споруд  гр. Івчик П.Т.
 16. Про  затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо               встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства гр.  Івчик П.Т.
 17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд гр. Ковальчук Л.М.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для особистого селянського господарства   гр.Ковальчуку П.І.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.Ковальчуку П.І.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Кондратюк  О.Я.
 21. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр.    Кондратюк О.Я.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Король Н.В.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Котюку І.М.
 1. Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Краснолюба-Дячук В.О.
 2. Про внесення змін та доповнень в рішення Млинівської селищної ради № 360 від 25.11.2016 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Круглову В.Г.».
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр.   Кучер В.І.
 4. Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Кучер В.І.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Лещук В.М.
 6. Про  затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр..   Лещук Л.І.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.  Волошин О.С.
 8. Про надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства    гр.  Марценюк М. М.
 9. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Мироновій Т.П.
 10. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр.    Мураненко О.М.
 11. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об̓єднання   земельних ділянок для будівництва і  обслуговування  житлового  будинку господарських будівель та споруд гр. Омельчук  В.І.
 1. Про надання в оренду земельних ділянок .
 2. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр.  Орловій Л.М.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Орловій Л.М.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства гр. Павлюк Є.Д.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  гр. Печенюк П.П.
 6. Про продовження терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства гр. Пюрко А.С.
 8. Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства гр.Ревко І.І.
 9.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  Рогашко В.О.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.Рудюку Ю.І.
 11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського  господарства гр.Савонюк В.В.
 12. Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.  Самчук І.Г.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.  Самчук О.І.
 14.  Про затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.  Самчук О.І.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.Сосинюк Г.В.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд  гр.  Ставінчук Б.С.
 17. Про  затвердження   технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.  Ставінчук Б.С.
 1. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр.  Тростянчук В.Ф.
 2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства гр.Фесюк В.П.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства  гр. Вишні В.В.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства   гр. Вишні В.В.

 

Селищний голова                                                                                                                    Д.Левицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: