Дорогі ветерани! Шановні жителі Млинівської громади!

9travnВід імені Млинівської об’єднаної територіальної громади прийміть щирі вітання до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

72 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди та прадіди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.

Це свято пов’язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їх ставлення до громадянського обов’язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупаії та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

Шановні ветерани !

Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

 Дорогі захисники Вітчизни !

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя !
Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо !
Хай мир і злагода панують на нашій землі!
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

photo

З повагою, Млинівський селищний голова
Дмитро Левицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: