Дорогі Матері! Щиро вітаю Вас зі святом!

   Хай Ваші серця завжди будуть зігріті любов’ю і щастям Ваших дітей, радістю від життя у рідній Батьківщині, в якій пануватиме мир, спокій і благополуччя.

     Нехай завжди радісними і приємними будуть Ваші буденні клопоти! Велике Вам спасибі за щиру любов, турботу, мудру життєву науку і надійну підтримку, за збереження наших традицій, духовних цінностей, родинного вогнища. Добра Вам, міцного здоров’я, радості, щастя на довгі літа, мирного неба над Україною!

     Усе найкраще на землі освячується любов’ю і милосердям, мудрістю і ніжністю, довготерпінням і всепрощенням матері. У важкі хвилини кожен із нас прагне знайти спокій та розраду у матері.

    Низькій уклін усім Матерям, Сини і Доньки яких на українських Майданах творили Революцію Гідності, а сьогодні – захищають нашу найдорожчу Неньку-Україну від ворожих зазіхань.

     Свої щирі співчуття та скорботу висловлюю Матерям Героїв, які не повернулись у свої домівки, бо ввійшли в ряди Небесної Сотні, героїчно загинули на сході, захищаючи цілісність України та наш мир. Ваша материнська пожертва є неоціненною для всього Українського народу, який сьогодні виборює незалежність своєї Держави.

     Хай зійде Господнє благословення на кожну українську Матір, бо лише завдяки їй розкривається цвіт нації!

     Нехай Ваші діти та онуки дарують Вам свої усмішки, добрі надії на майбутнє і радість від своїх досягнень.

Миру і злагоди у ваші оселі!

З повагою, Млинівський селищний голова 
Дмитро Левицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: