РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 5 СЕСІЇ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

УКРАЇНА
МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Рівненської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Млинівського селищного голови

15 травня 2017 року                                                                                                                              № 127

Про скликання 5 сесії
Млинівської селищної ради

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати 5 сесію Млинівської селищної ради 8 скликання 25 травня 2017 року о 10 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії селищної ради виносяться питання:
1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Млинівської селищної ради за ׀ квартал 2017 року.
2. Про внесення змін до складу тендерного комітету Млинівської селищної ради.
3. Про внесення змін до рішення Млинівської селищної ради від 27 квітня 2017 року № 179.
4. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів на 2017 рік.
5. Про розгляд заяви гр.Міньковського Ю.В.
6. Про затвердження Положення про оренду майна, що є комунальною власністю Млинівської селищної ради.
7. Про затвердження переліку об’єктів, які знаходяться у комунальній власності Млинівської селищної ради.
8. Про перелік об’єктів комунальної власності Млинівської селищної ради, які плануються надаватися в оренду.
9. Про затвердження Положення про проведення громадських слухань на території Млинівської селищної ради.
10. Про проведення громадських слухань щодо благоустрою прибережної смуги та паркової зони по вул.О.Кірися в смт Млинів Рівненської області.
11. Про прийняття юридичних осіб позашкільних та інших закладів освіти, які перебували у власності територіальних громад селища Млинів та сіл Млинівського району у комунальну власність Млинівської селищної ради Рівненської області.
12. Про зміну найменувань юридичних осіб позашкільних та інших закладів освіти Млинівської селищної ради Рівненської області.
13. Про затвердження статуту Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області.
14. Про затвердження статуту Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Млинівської селищної ради Рівненської області.
15. Про затвердження статуту Млинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Млинівської селищної ради Рівненської області.
16. Про затвердження структури комунального закладу «Млинівська художня школа» Млинівської селищної ради Рівненської області.
17. Про затвердження структури комунального закладу «Млинівська музична школа» Млинівської селищної ради Рівненської області.
18. Про затвердження структури Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області.
19. Про затвердження структури Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Млинівської селищної ради Рівненської області.
20. Про затвердження структури Млинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Млинівської селищної ради Рівненської області.
21. Про розгляд заяви учасника АТО гр. Вороб’я С.А. щодо виділення земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво.
22. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Василюк Г.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
23. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Горпинюк Л.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
24. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Косенчуку П.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
25. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Білецькому І.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
26. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Пархомею В.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
27. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Патійчук В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
28. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Мирончуку М.Н. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
29. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Лебідь Є.Р. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
30. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Корчун О.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
31. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Носальському І.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
32. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Рудій Л.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
33. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Суходольській Н.І. та гр. Суходольській Т.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
34. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Шимі І.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
35. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Яцкевичу Ф.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
36. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Дубенецькому І.Ю. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
37. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Крупко Н.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
38. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Ващуку С.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
39. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Ващуку В.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
40. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Головченко Л.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
41. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Коханюку О.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
42. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Дорош Н.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
43. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Ковчеруку П.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
44. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Горпинюк Л.К. для ведення особистого селянського господарства.
45. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Лебідь Є.Р. для ведення особистого селянського господарства.
46. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Лещуку П.О. для ведення особистого селянського господарства.
47. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Мельник О.О. для ведення особистого селянського господарства.
48. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Рудюку М.Ю. для ведення особистого селянського господарства.
49. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Горпинюк Л.К. для ведення особистого селянського господарства.
50. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Тефтуруку О.В. для ведення особистого селянського господарства.
51. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Шевчуку В.М. для ведення особистого селянського господарства.
52. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Ювко С.П. для ведення особистого селянського господарства.
53. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Корчун О.П. для ведення особистого селянського господарства.
54. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Крупич Є.П. для ведення особистого селянського господарства.
55. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Носальському І.Г. для ведення особистого селянського господарства.
56. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Паньковець А.А. для ведення особистого селянського господарства.
57. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Рудій Л.Г. для ведення особистого селянського господарства.
58. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Сорочинському О.П. для ведення особистого селянського господарства.
59. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Шимі І.С. для ведення особистого селянського господарства.
60. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Василюк Г.К. для ведення особистого селянського господарства.
61. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Головченко Л.А. для ведення особистого селянського господарства.
62. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Коханюку О.О. для ведення особистого селянського господарства.
63. Про передачу земельних ділянок у приватну власність гр. Ковчеруку П.Г. для ведення особистого селянського господарства.
64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Пюрку М.С.
65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мінчуку В.Г.
66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Онюху С.В.
67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яцкевичу Ф.П.
68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пюрку М.С.
69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковчуку І.В.
70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Медвідь О.С.
71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Кухарук Р.М.
72. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Філюк О. Ю.
73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Цвіку Ю.М.
74. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Янковській К.О
75. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Леннику В.П.
76. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гамарнюк А.Д.
77. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мартинюк Л.А.
78. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Росовській Є.О.
79. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Дригуля С.А.
80. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кіреш Ю.І. та Кіриш Г.К.
81. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кирилюку Р.Н.
82. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Харковець І.Є.
83. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шостусі К.Ю.
84. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шевцовій Н.А.
85. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Денисюк Т.С.
86. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Денисюк Т.С.
87. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Безушкевич О.В.
88. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Дейнеці В.В.
89. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Л.П.
90. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Андрощук Н.Д.
91. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гордійчук В.Г.
92. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Філюк О.Ю.
93. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Харковець І.Ю.
94. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Росовській Є.О.
95. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ігнацевич О.С.
96. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гамарнюку А.Д.
97. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Дороховій О.А.
98. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лук`янчуку Р.С.
99. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дуботовку С. О.
100. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лук`янчуку Р.С.
101. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шостусі К.Ю.
102. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Янковській К.О.
103. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кирилюку Р.Н.
104. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чайці С.Д.
105. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва гр. Сіліч А.В.
106. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва гр.Янковській К. О., гр. Василюк Н. С., гр. Білецькому І.П., гр. Цвіку Ю.М., гр. Ващук Р. М., гр. Кудерчук Л. П., гр. Тимчук І.В.
107. Про надання права користування земельною ділянкою для сінокосіння гр.Матвійчуку М.С.
108. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі що розташована за адресою смт Млинів вул. Пушкіна, 2А/9 приватному підприємцю Андрейку О.О.
109. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки смт Млинів вул. Об’їздна, 4 приватному підприємству «МЛИНІВШЛЯХБУД».
110. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки смт Млинів вул. Об’їздна, 4е гр. Іванову Володимиру Микитовичу.
111. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки смт Млинів вул. Об’їздна, 4а приватному підприємству «МЛИНІВШЛЯХБУД».
112. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки смт Млинів вул. Об’їздна, 4д приватному підприємству «МЛИНІВШЛЯХБУД».
113. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Пиндиківського Я.І., гр. Ситника В.І.
114. Про надання права користування земельною ділянкою для обслуговування будівлі СТО гр. Воєводі О.В.
115. Різне.

В.о.селищного голови                                                                                                      О.Міщанюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: