Повідомлення!

З метою підготовки документів, необхідних для відкриття купального сезону 2017 року Млинівською селищною радою 05 травня цього року ініційовано проведення лабораторних досліджень відкритої водойми на території громадського пляжу в селищі Млинів.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження води, проведеного Млинівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень, встановлено, що вода з громадського пляжу за більшістю санітарно-хімічних показників відповідає СанПіН 4630-88 «Санітарні правила і горми охорони поверхневих вод від забруднення» за виключенням присутності коричневого осаду та плаваючих домішок, зниженого вмісту у воді розчиненого кисню та біохімічного споживання кисню (БСК-5).

Однак, рівень кишкової палички в 1 дм3 становить 24000, при нормі 5000, що перевищує норму майже у 5 разів. В зв’язку з цим, Млинівська селищна рада звернулась з відповідним листом до директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (лист № 657 від 16.05.2017) з проханням вжити заходів по виявленню та знешкодженню причин та джерел забруднення.

Про результати розгляду цього листа проінформуємо додатково.

Млинівська селищна рада рекомендує жителям селищної ради утриматися від купання в річці Іква та вилову риби до усунення порушень санітарних вимог.

Виконком Млинівської селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: