Збори учасників АТО

За пропозицією представників районної спілки учасників АТО району Юрія Кірися та Ігоря Денисюка Млинівською селищною радою ініційовано проведення 1 червня 2017 року зборів учасників АТО, які проживають на території об’єднаної територіальної громади, які в день зібрання переросли у районні збори за участю учасників бойових дій, які проживають в інших ОТГ та сільських радах району. На захід прибуло 50 учасників АТО. Окрім керівництва селищної ради у зборах взяли участь керівники районних гілок влади, районний установ та організацій.

Під час заходу учасники розглянули низку питань, які стосуються АТОвців та членів їх сімей, а саме: озвучили проблеми отримання та оформлення земельних ділянок, питання соціального забезпечення учасників АТО та їх сімей, а також виділення матеріальної допомоги.

У ході спілкування Д.Левицький озвучив позицію селищної ради по забезпеченню учасників АТО земельними ділянками, виділенню соціального житла, вирішенню проблем акваторії річки Іква. Селищний голова розповів про вжиті заходи по виготовленню генерального плану селища, про надання пільг учасникам АТО на безкоштовне харчування дітей у дошкільних закладах і запевнив присутніх, що селищна рада відкрита для спілкування та вирішення нагальних проблем, а питання продажу обєктів та майна комунальної власності буде відстоювати в правовому полі.

Наступного дня після зборів, 2 червня, до селищної ради прибула ініціативна група представників районної спілки учасників АТО у складі Ігоря Денисюка та Віталія Сініцького. В ході зустрічі із селищним головою АТОвці ознайомились з фінансовими документами селищної ради, які стосуються питань оплати праці апарату виконавчого комітету, виконавчих органів ради та комунального підприємства “Комбінат комунальних підприємст”, обговорили ряд питань земельного характеру, соціального захисту. Досягнуто домовленості про подальшу співпрацю у вирішенні актуальних питань життєдіяльності громади.

IMG_3068 IMG_6235 IMG_6231 IMG_6230

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: