Оголошення про проведення громадських слухань

   Млинівська селищна рада повідомляє, що 15 червня 2017 року о 11:00 відбудуться громадські слухання з питання благоустрою прибережної смуги та паркової зони по вул.О.Кірися в смт.Млинів Рівненської області. Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1.

   До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт.Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях. Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу. До 14 червня 2017 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно благоустрою прибережної смуги та паркової зони по вул.О.Кірися в смт Млинів Рівненської області у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com.

   Із необхідними документами щодо благоустрою прибережної смуги та паркової зони по вул. О.Кірися в смт Млинів Рівненської області можна ознайомитись у виконавчому комітеті Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: