Триває облаштування пляжу в смт Млинів

     Літо у розпалі, і жителі селища та його гості прямують на пляж якщо не купатися, на жаль, то відпочити, бо засмагати або розважатися тут абсолютно безпечно. Тому, селищною радою продовжуються роботи з облаштування території пляжу в смт Млинів. Працівниками з благоустрою Млинівської селищної ради під керівництвом Олександра Федіна розчищено значну частину берегової лінії, а саме, проведено викорчовування пеньків, вирівнювання та грейдерування території, що дасть можливість в подальшому насипати тут піску та розпочато встановлення “парасольок” – навісів від сонця. Половина пляжу буде пісочна, інша – це газон. Крім цього, пляж облаштований громадськими вбиральнями з контейнерами для збирання побутових відходів, кабінками для переодягання, смітниками. Відремонтовано та пофарбовано пірс, паркан біля парку. Постійно проводиться обкошування прилеглої території, в тому числі – парку.
Наразі завершується встановлення альтанок. Прикро констатувати той факт, що “НЕБАЙДУЖІ  ВІДПОЧИВАЛЬНИКИ” вже “ДОЛУЧИЛИСЯ” до їх облаштування, хоча альтанки на пляжі всього два дні. Докази на фото.

Виконком селищної ради, депутатський корпус та весь колектив просять млинівчан та гостей селища не смітити біля водойми, не вигулювати тварин на пляжі, поважати себе та цінувати працю інших, дотримуватись правил благоустрою смт Млинів.

Загальний відділ
Зух Н.В.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: