Вивчаємо роботу суб’єктів господарювання

30 червня 2017 року в рамках роботи спеціальної комісії щодо дотримання законодавства з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, здійснення контролю за забезпеченням чистоти і порядку території населених пунктів, за сплатою земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, своєчасним і повним перерахуванням належних до сплати податкових і неподаткових платежів, з питань пожежної безпеки Млинівської селищної ради робочою групою проведено рейд-обстеження суб’єктів господарювання в смт Млинів. Ця робоча група утворена відповідно до положення про спеціальну комісію, проводила свою роботу за окремим планом-графіком із зазначенням персонального складу та мети проведеного заходу в робочому порядку.

В роботі робочої групи взяли участь головні державні інспектори Управління Держпраці в Рівненській області Віталій Удовиченко та Юрій Савчук, представники управління Пенсійного фонду, відділення поліції, відділення податкової інспекції, інспектор з благоустрою селищної ради Валентин Вірний, працівники селищної ради. Вони працювали у двох підгрупах, які вивчали ситуацію на місцях: перша відвідала 15 суб’єктів господарювання (ФОПів) в смт Млинів, друга – 6 ФОПів у селах Новоселівка, Владиславівка, Брищі, Малі Дорогостаї. В ході роботи групи обстежено 21 субєкт господарювання. Звернуто увагу на обовязковість укладання трудових угод з найманими працівниками, сплату місцевих податків а також дотримання правил благоустрою Млинівської селищної ради. Обстеженим субєктам господарювання рекомендовано привести діяльність у відповідність до норм податкового та трудового законодавства, недопущення мінімізації податкових зобовязань по місцевих податках та зборах.

Матеріали за результатами роботи робочої групи направлені на розгляд спеціальної комісії, та після їх вивчення вони будуть доведені до відома причетних суб’єктів підприємницької діяльності.

У липні робоча група продовжить свою діяльність.

4

Загальний відділ
Зух Н.В.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: