Оголошення про проведення громадських слухань

Млинівська селищна рада повідомляє, що 28 липня 2017 року о 11:00 відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,1339 га по вул. Рівненська, 5 в смт Млинів Млинівської селищної ради Рівненської області, розробленого ПП «Землебудпроект».

Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Млинівської селищної ради за адресою: смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в смт Млинів. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

До 26 липня 2017 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно  обговорення даного проекту у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління інфраструктури Млинівської селищної ради за адресою: 35100, смт Млинів, вул.Степана Бандери, 1, або на електронну пошту: rada.mluniv@gmail.com.

Із необхідними документами щодо проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,1339 га по вул. Рівненська, 5 в смт Млинів Млинівської селищної ради Рівненської області можна ознайомитись у виконавчому комітеті Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: