У Млинові гине риба

08 серпня в Млинові у водоймі поблизу пожежної частини місцеві рибалки виявили мертву рибу.

За енциклопедичними даними, мор риби – це різновид екологічного лиха, масова загибель риби від задухи в результаті кисневого голодування, викликаного недоліком або повною відсутністю розчиненого у воді кисню або появи у воді отруйних речовин.

Як виявилося згодом, це було помічено під час вилову цієї риби жителями селища, які в подальшому мали намір її продажу. Громадські активісти направили повідомлення в телефонному режимі селищному голові Д.Левицькому, який терміново виїхав на місце, запросивши також представників рибінспекції, районного сектору з питань НС, громадської організації воїнів АТО, громадськості Млинова. В ході обстеження річки виявлено таку саму ситуацію і на території водойми біля “муравицької” дамби. Крім цього зі сторони води відчувався постійний стійкий запах гнилі та сірководню.

Щоб призупинити явище мору риби, розпочали роботу по очистці водойми в районі дамби, відновлення руху води в природному напрямку, бо в стоячій воді, зарослій на всю глибину водорослями течія відсутня повністю. Для цього запросили водолаза, який витягнув з під води у місці водозливного шлюзу з пів причепа бою різного походження (каміння, метал, деревина). Крім цього, розпочато вапнування води, очистку від водорослів. До роботи залучені працівники КП “Комбінат комунальних підприємств”, рибоохоронного водного патруля, громадські активісти.

DSCN1762 DSCN1752 DSCN1773 DSCN1753

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: