Процес виготовлення генплану триває

Генеральний план селища є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.


3Вже більше двох років в селищній раді ведеться робота по виготовленню генерального плану селища. У 2015 році селищною радою прийняте рішення про розроблення генерального плану. За період 2015-2016 років проводились організаційні заходи та збір вихідних даних для розроблення генерального плану населеного пункту. Сам перелік вихідних даних включає в себе 53 пункти, а саме: наявність різного роду довідок, схем, аналітичних інформацій, та інше. До підготовки цих матеріалів залучено більше двадцяти установ та організацій як місцевого, так і обласного рівня.

Селищною радою заключний договір на науково-проектні роботи: складання історико-архітектурного опорного плану, встановлення меж історичного арсеналу та проекту зон охорони селища Млинів із ДП “Укрзахідпроектреставрація”, без якого згідно чинного законодавства неможливе виготовлення генерального плану.

У 2016 році укладений договір із ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” на виконання проектних робіт по виготовленню проекту генерального плану селища Млинів.

В поточному році відповідно до розпорядження селищного голови від 15.06.2017 № 169 розпочато процедуру проведення громадських слухань з обговорення проекту генерального плану та утворено робочу групу для підготовки та проведення громадських слухань. Схема проекту Генерального плану оприлюднена на веб сторінці селищної ради та на сторінці у фейс буці. Крім цього, з цим проектом можна було ознайомитись у приміщенні селищної ради, про що було вказано в оголошенні про проведення громадських слухань.

2На першому організаційному засіданні робочої групи 04 липня проведено аналіз наявних вихідних даних для розроблення генерального плану та підготовлені перші пропозиції для внесення до проекту генплану, які в подальшому були запропоновані розробнику ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” для доопрацювання.

На другому і третьому засіданнях, розглянуто звернення громадян та юридичних осіб, підготовлені додаткові пропозиції.

03 серпня 2017 року проведені громадські слухання. Для участі у громадському обговоренні зареєструвалося 16 осіб. Від розробника ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” у громадських слуханнях взяв участь Ханенко О.І. В ході обговорення представник підприємства-розробника документації відповів на поставлені питання та надав роз’яснення щодо прийнятих рішень, були висловлені зауваження і пропозиції.

У ході засідання акцентовано увагу на етапах формування генерального плану забудови селища.

З Протоколом громадського обговорення (слухань) містобудівної документації-генерального плану смт.Млинів можна ознайомитись на сайті селищної ради.

Підтримуючи соціальну ініціативу Уряду України щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, з метою забезпечення реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на отримання у власність земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації, в тому числі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, на сесії селищної ради 10 серпня 2017 року прийняте рішення про закріплення масиву земельних ділянок орієнтовною площею 18,00 га (мікрорайон корморадгоспу), який намічений для передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції.8

Наступні кроки: погодження в Міністерстві культури України історико-архітектурного опорного плану, після чого розроблений проект генерального плану буде переданий на погодження у відповідні структури, передбачені чинним законодавством. Після отримання позитивних висновків документ подається на розгляд до архітектурно-містобудівної ради при департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА. Схвалений архітектурно-містобудівною радою проект генплану подається на затвердження сесії Млинівської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: