оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Млинівської селищної ради Рівненської області

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Млинівської селищної ради Рівненської області.

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища бібліотечна освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які відповідають основним  кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України”Про захист персональних даних”.
  2. Автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості.
  3. Копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту.
  4. Два рекомендаційні листи довільної форми.
  5. Мотиваційний лист довільної форми.
  6. Копію трудової книжки.

7.Проект програми розвитку комунального закладу «Центральна бібліотека» Млинівської селищної ради на один і п’ять років

 

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково. Заяви приймаються з 15 вересня по 15 жовтня 2017 року за адресою: смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1 (управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради).

Дата початку формування конкурсної комісії – 18 вересня 2017 року . Пропозиції до складу конкурсної комісії подавати відповідно до вимог статті 21-3 Закону України «Про культуру» до 02 жовтня 2017 року. Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: