До відома мешканців багатоквартирних будинків!

           З 1 липня 2015 року вступив в дію новий Закон України №417-VII від 14.05.2015 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

     Відповідно до вказаного закону управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками.

    До 1 липня 2016 року співвласники багатоквартирних будинків повинні прийняти рішення про форму управління власним будинком.

     За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю (фізична особа – підприємець або юридична особа, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території) або всі функції – об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку.

       У разі якщо до 01.06.2016 співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим комітетом Млинівської селищної  ради.

       Текст Закону України №417-VII від 14.05.2015 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»  та  новий порядок створення ОСББ наведені нижче.

    Для отримання інформації стосовно даного питання звертайтеся  до Млинівської селищної ради за тел.: 6-44-51.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: