ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

В рамках реформування первинної медичної допомоги  у комунальному некомерційному підприємстві «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області запроваджується ведення електронного документообігу, зокрема, електронної амбулаторної карточки.


123

З квітня місяця  записатися на прийом до сімейного  лікаря  можна буде і в Onlane-режимі, зайшовши на сайт helsi.me через смартфон або персональний комп’ютер.

 

З цього ж періоду для  пацієнтів, які мають серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму або цукровий діабет ІІ типу  лікарські засоби за Програмою «Доступні ліки»  аптечна мережа  буде відпускати тільки за електронними рецептами.     Для цього  при зверненні  до  сімейних лікарів необхідно мати документ, що засвідчує особу та мобільний телефон.

Нагадуємо також,  що       підходить до завершення час відведений на  укладання Декларацій  про вибір лікаря.  Тому  тим мешканцям, хто ще не обрав свого лікаря необхідно звернутися у амбулаторію за місцем проживання та укласти Декларацію із обраним сімейним лікарем.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: