ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СМТ. МЛИНІВ» ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Млинівської селищної ради за адресою: ( http://smt.mln.rv.ua ) оприлюднено проект документа державного планування «Генеральний план смт. Млинів» та звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт. Млинів Млинівського району Рівненської області.

Відповідно до п.6 ст.12 Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку„ строк подання зауважень та пропозицій становить 30 днів з дня оприлюднення даного повідомлення.

Пропозиції та зауваження щодо проекту документа державного планування «Генеральний план смт. Млинів» та звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються у письмовому вигляді в адміністративній будівлі Млинівської селищної ради за адресою: 35100 Рівненська область, смт. Млинів, вул. Степана Бандери, 1, та електронною поштою: rada.mluniv@gmail.com протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення тексту повідомлення. Зауваження, подані після встановленого строку, не приймаються до уваги та не розглядаються.

 

Виконавчий комітет Млинівської селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: