Увага!

Виконавчий комітет Млинівської селищної ради оголошує про збір пропозицій щодо найменування (назви) п’яти нових вулиць та провулку, утворених в результаті затвердження Генерального плану смт Млинів поєднаний з детальним планом території окремих частин селища Млинів Млинівського району Рівненської області. Місце розташування нових об’єктів топоніміки – земельний масив в районі „корморадгоспу”, який запланований для виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС під ОЖБ.

Назви вулиць повинні відповідати словотворчим, вимовним і стилістичним нормам сучасної української літературної мови. Вони повинні бути милозвучними, зручними для вимови, короткими і легко запам’ятовуватись.

Свої пропозиції можна подавати в письмовій формі за адресою: смт Млинів, вул. Степана Бандери, 1 та на електронну пошту Млинівської селищної ради: rada.mluniv@gmail.com із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції приймаються до 01 березня 2020 року. 

Всі подані пропозиції будуть опрацьовані спеціальною комісією та оприлюднені на сторінці фейсбук Млинівської селищної ради для визначення кращих в режимі онлайн.

З метою уникнення дублювання поданих пропозицій з уже існуючими назвами, повідомляємо, що перелік назв вулиць смт Млинів розміщений на вебсторінці Млинівської селищної ради за посиланням: http://smt.mln.rv.ua/ .

 

Виконавчий комітет

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: