Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни!

Вітаю Вас із визволення нашого народу.

У ці сонячні травневі дні нас переповнюють скорботно-піднесені почуття. Ми вдячні усім, хто виніс на своїх плечах воєнне лихоліття, пишаємось, що належимо до сильного, мужнього роду Переможців.    У той же час усвідомлюємо, яких невимовно тяжких втрат зазнав наш народ, наша державність у цій війні.

Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я Перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними своїх славних дідів та прадідів, а  свято Перемоги 9 Травня служитиме нагадуванням про те, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Низько вклоняємось пам’яті відомих і невідомих воїнів, які прийняли свій останній бій та знайшли вічний спокій на шляхах визвольної боротьби, наближаючи таку жадану для всіх  Перемогу.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто пройшов воєнні лихоліття, відбудовував і розбудовував країну після перемоги, але кого вже немає сьогодні з нами.

Доземний уклін усім творцям Великої Перемоги –за рідну Вітчизну, за самопожертву, за хоробрість і віру, за величний бойовий і трудовий подвиг, за все пережите і здійснене, за мудрість і патріотизм, що Ви виявляєте сьогодні.

Від свого імені, від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу – сердечно вітаю усіх зі світлим Днем Перемоги, бажаю  невичерпної енергії, міцного здоров’я, щастя, благополуччя!

Ваш селищний голова                       Сергій Домарацький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: