ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

 1. Про звіт директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Млинівської селищної ради Рівненської області Тарасюк В.М. про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 2. Про звіт в.о. директора Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області про підсумки роботи закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 3. Про звіт директора Млинівської дитячо-юнацької спортивної школи Млинівської селищної ради Рівненської області про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”
 4. Про звіт директора Млинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Млинівської селищної ради Рівненської області про підсумки роботи закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 5. Про звіт директора комунального закладу «Млинівська музична школа» Млинівської селищної ради Рівненської області Яремчука В.Ф.  про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 6. Про звіт директора комунального закладу «Стадіон «Колос» Млинівської селищної ради Рівненської області про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 7. Про звіт директора Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Млинівської селищної ради Рівненської області про підсумки роботи закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 8. Про звіт директора комунального закладу «Млинівська художня школа» Млинівської селищної ради Рівненської області Довгалюка Ю.О.  про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 9. Про звіт директора комунального закладу «Центр дозвілля» Млинівської селищної ради Рівненської області про роботу закладу за 2020 рік відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 10. ЗВІТ головного лікаря Семенюка Василя Івановича про роботу КНП «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Млинівської селищної ради за 2020 рік.
 11. Про  затвердження  плану заходів, пов’язаних із 35-ми роковинами   Чорнобильської катастрофи
 12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Млинівської селищної ради від 31.01.2020 № 13 «Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Млинівської селищної ради Рівненської області»
 13. Про коригування тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії
 14. Про розгляд проекту Плану соціального та економічного розвитку Млинівської селищної територіальної громади на 2021 рік

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

© 2021 Млинівська територіальна громада ·  Адаптація, підтримка: OTG IT Mluniv

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: